Terminarz rozgrywek XII edycji PHLPN
o Puchar Starosty Kolbuszowskiego 2011/2012
1 KOLEJKA 27.11.2011
2 12:00 FLORIAN OSTROWY TUSZOWSKIE - MKS JUNIOR STARSZY
1 12:50 TROTYL ZAREBKI - HURAGAN PRZEDBÓRZ
2 13:40 WILGA WIDEŁKA II - UNIWERSYTET RZESZOWSKI
1 14:30 KKS KOLBUSZOWIANKA - KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI
2 15:20 ZACISZE TRZESN - MKS JUNIOR MŁODSZY
1 16:10 WERYNIANKA WERYNIA - BELFER KOLBUSZOWA
2 17:00 OLDBOYS KOLBUSZOWA - KAZIUKI KOLBUSZOWA
1 17:50 OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE - KOLBUSZOWIANKA II
2 18:40 STAROSTWO POWIATOWE - VIGOR TRZESÓWKA
1 19:30 WILGA WIDEŁKA - SOKÓL KOLBUSZOWA DOLNA
2 KOLEJKA 4.12.2011
2 12:00 KAZIUKI KOLBUSZOWA - STAROSTWO POWIATOWE
1 12:50 KOLBUSZOWIANKA II - WILGA WIDEŁKA
2 13:40 MKS JUNIOR STARSZY - VIGOR TRZESÓWKA
1 14:30 HURAGAN PRZEDBÓRZ - SOKÓL KOLBUSZOWA DOLNA
2 15:20 MKS JUNIOR MŁODSZY - OLDBOYS KOLBUSZOWA
1 16:10 BELFER KOLBUSZOWA - OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE
2 17:00 UNIWERSYTET RZESZOWSKI - ZACISZE TRZESN
1 17:50 KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI - WERYNIANKA WERYNIA
2 18:40 FLORIAN OSTROWY TUSZOWSKIE - WILGA WIDEŁKA II
1 19:30 TROTYL ZAREBKI - KKS KOLBUSZOWIANKA
3 KOLEJKA 11.12.2011
2 13:00 STAROSTWO POWIATOWE - MKS JUNIOR MŁODSZY
1 13:50 WERYNIANKA WERYNIA - TROTYL ZAREBKI
2 14:40 OLDBOYS KOLBUSZOWA - UNIWERSYTET RZESZOWSKI
1 15:30 OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE - KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI
2 16:20 ZACISZE TRZESN - FLORIAN OSTROWY TUSZOWSKIE
1 17:10 WILGA WIDEŁKA - BELFER KOLBUSZOWA
2 18:00 VIGOR TRZESÓWKA - KAZIUKI KOLBUSZOWA
1 18:50 SOKÓL KOLBUSZOWA DOLNA - KOLBUSZOWIANKA II
2 19:40 WILGA WIDEŁKA II - MKS JUNIOR STARSZY
1 20:30 KKS KOLBUSZOWIANKA - HURAGAN PRZEDBÓRZ
4 KOLEJKA 18.12.2011
2 12:00 UNIWERSYTET RZESZOWSKI - STAROSTWO POWIATOWE
1 12:50 KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI - WILGA WIDEŁKA
2 13:40 MKS JUNIOR STARSZY - KAZIUKI KOLBUSZOWA
1 14:30 HURAGAN PRZEDBÓRZ - KOLBUSZOWIANKA II
2 15:20 WILGA WIDEŁKA II - ZACISZE TRZESN
1 16:10 KKS KOLBUSZOWIANKA - WERYNIANKA WERYNIA
2 17:00 FLORIAN OSTROWY TUSZOWSKIE - OLDBOYS KOLBUSZOWA
1 17:50 TROTYL ZAREBKI OSTROVIA - OSTROWY BARANOWSKIE
2 18:40 MKS JUNIOR MŁODSZY - VIGOR TRZESÓWKA
1 19:30 BELFER KOLBUSZOWA - SOKÓL KOLBUSZOWA DOLNA
5 KOLEJKA 8.01.2012
2 12:00 ZACISZE TRZESN - MKS JUNIOR STARSZY
1 12:50 WERYNIANKA WERYNIA - HURAGAN PRZEDBÓRZ
2 13:40 STAROSTWO POWIATOWE - FLORIAN OSTROWY TUSZOWSKIE
1 14:30 WILGA WIDEŁKA - TROTYL ZAREBKI
2 15:20 OLDBOYS KOLBUSZOWA - WILGA WIDEŁKA II
1 16:10 OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE - KKS KOLBUSZOWIANKA
2 17:00 VIGOR TRZESÓWKA - UNIWERSYTET RZESZOWSKI
1 17:50 SOKÓL KOLBUSZOWA DOLNA - KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI
2 18:40 KAZIUKI KOLBUSZOWA - MKS JUNIOR MŁODSZY
1 19:30 KOLBUSZOWIANKA II - BELFER KOLBUSZOWA
6 KOLEJKA 15.01.2012
2 13:00 UNIWERSYTET RZESZOWSKI - KAZIUKI KOLBUSZOWA
1 13:50 KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI - KOLBUSZOWIANKA II
2 14:40 FLORIAN OSTROWY TUSZOWSKIE - VIGOR TRZESÓWKA
1 15:30 TROTYL ZAREBKI - SOKÓL KOLBUSZOWA DOLNA
2 16:20 WILGA WIDEŁKA II - STAROSTWO POWIATOWE
1 17:10 KKS KOLBUSZOWIANKA - WILGA WIDEŁKA
2 18:00 MKS JUNIOR STARSZY - MKS JUNIOR MŁODSZY
1 18:50 HURAGAN PRZEDBÓRZ - BELFER KOLBUSZOWA
2 19:40 ZACISZE TRZESN - OLDBOYS KOLBUSZOWA
1 20:30 WERYNIANKA WERYNIA - OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE
7 KOLEJKA 29.01.2012
2 12:00 FLORIAN OSTROWY TUSZOWSKIE - MKS JUNIOR MŁODSZY
1 12:50 TROTYL ZAREBKI - BELFER KOLBUSZOWA
2 13:40 MKS JUNIOR STARSZY - UNIWERSYTET RZESZOWSKI
1 14:30 HURAGAN PRZEDBÓRZ - KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI
2 15:20 ZACISZE TRZESN - VIGOR TRZESÓWKA
1 16:10 WERYNIANKA WERYNIA - SOKÓL KOLBUSZOWA DOLNA
2 17:00 OLDBOYS KOLBUSZOWA - STAROSTWO POWIATOWE
1 17:50 OSTROVIA OSTROWY - BARANOWSKIE WILGA WIDEŁKA
2 18:40 WILGA WIDEŁKA II - KAZIUKI KOLBUSZOWA
1 19:30 KKS KOLBUSZOWIANKA - KOLBUSZOWIANKA II
8 KOLEJKA 05.02.2012
2 12:00 STAROSTWO POWIATOWE - ZACISZE TRZESN
1 12:50 WILGA WIDEŁKA - WERYNIANKA WERYNIA
2 13:40 KAZIUKI KOLBUSZOWA - FLORIAN OSTROWY TUSZOWSKIE
1 14:30 KOLBUSZOWIANKA II - TROTYL ZAREBKI
2 15:20 MKS JUNIOR MŁODSZY - UNIWERSYTET RZESZOWSKI
1 16:10 BELFER KOLBUSZOWA - KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI
2 17:00 OLDBOYS KOLBUSZOWA - MKS JUNIOR STARSZY
1 17:50 OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE - HURAGAN PRZEDBÓRZ
2 18:40 VIGOR TRZESÓWKA - WILGA WIDEŁKA II
1 19:30 SOKÓL KOLBUSZOWA DOLNA - KKS KOLBUSZOWIANKA
9 KOLEJKA 12.02.2012
2 * STAROSTWO POWIATOWE - MKS JUNIOR STARSZY
2 * VIGOR TRZESÓWKA - OLDBOYS KOLBUSZOWA
2 * KAZIUKI KOLBUSZOWA ZACISZE TRZESN
2 * MKS JUNIOR MŁODSZY - WILGA WIDEŁKA II
2 * UNIWERSYTET RZESZOWSKI - FLORIAN OSTROWY TUSZOWSKIE
1 * KORONA MAJDAN KRÓLEWSKI - TROTYL ZAREBKI
1 * BELFER KOLBUSZOWA - KKS KOLBUSZOWIANKA
1 * KOLBUSZOWIANKA II - WERYNIANKA WERYNIA
1 * SOKÓL KOLBUSZOWA DOLNA - OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE
1 * WILGA WIDEŁKA - HURAGAN PRZEDBÓRZ
* KOLEJNOSC MECZY BEDZIE USTALONA PO 8 KOLEJCE
W tym sezonie rozgrywki będą prowadzone w dwóch ligach 1 i 2.
Pierwsza Liga:
TROTYL Zarębki
KKS Kolbuszowianka
WERYNIANKA Werynia
OSTROVIA Ostrowy Baranowskie
WILGA Widełka
SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna
KKS Kolbuszowianka II
BELFER Kolbuszowa
KORONA Majdan Królewski
HURAGAN Przedbórz
Druga Liga:
FLORIAN Ostrowy Tuszowskie
WILGA Widełka II
ZACISZE Trześń
OLDBOYS Kolbuszowa
STAROSTWO Powiatowe
VIGOR Trzęsówka
KAZIUKI Kolbuszowa
MKS JUNIOR Młodszy
UNIWERSYTET Rzeszowski
MKS JUNIOR Starszy
W drużynie Starostwa ma grać Wiesiek Rymanowski a w drużynie Kaziuków Andrzej Szczęch!
W drużynie Oldboys Kolbuszowa ma grać Marek Bajor.
dzisiaj: 27, wczoraj: 18
ogółem: 550 827
statystyki szczegółowe
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.