Turniej Oldbojów Kolbuszowa 11.11.2012r.

Sport.pl

Aktualności

Remis Oldboys Dzikowiec z Oldboys Nową Debą

• autor: zibioldboys73, 2015-09-26 19:23
W dniu 25 września 2015 roku o godzinie 17.00 na stadionie Ks Dzikowiec zapisana została kolejna piękna karta historii. Bowiem rozegrany został kolejny mecz pomiędzy drużynami gości Oldboys Nowa Dęba i gospodarzami Oldboys Dzikowiec. Spotkanie to zakończyło się wynikiem remisowym 3:3.
Od co najmniej 20 lat, dwa razy do roku obydwie drużyny spotykają się, aby rozegrać między sobą mecze, którym towarzyszą ogromne emocje. Również i w tym roku ich nie brakowało podczas meczu w Dzikowcu. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem remisowym 2:2. Autorami bramek byli w drużynie gości: Hajduk Tomasz i Bednarski Rafał. Natomiast w drużynie gospodarzy bramki zdobywali: Serafin Krzysztof i Sudoł Antoni. W drugiej połowie przewagę osiągnęli goście, udokumentowując to bramką zdobytą przez Daniela Młynarczyka. I kiedy wydawało się, że drużyna z Nowej Dęby zrewanżuje się drużynie z Dzikowca za porażkę u siebie na wiosnę (1:4), wyrownującą bramkę na 3:3 w ostatnich minutach spotkania zdobył Mikołaj Fila. Obydwie drużyny wystąpiły w następujących składach. W drużynie z Nowej Dęby zagrali : Jadach Andrzej, Majdański Andrzej, Białek Mariusz, Hajduk Tomasz, Diektarenko Damian, Młynarczyk Daniel, Zieliński Sylwester, Majdański Adam, Pabian Marek, Flis Piotr, Żywiec Ryszard, Chejzdral Andrzej, Stylski Izydor, Hordeński Andrzej, Bednarski Rafał, Urbaniak Tomasz, Wąsik Piotr, Sikora Bartek, Wilk Wojciech . Kierownictwo zespołu to : Mikielewicz Marian, Urbaniak Dariusz i Mirowski Leszek . Natomiast drużyna gospodarzy zagrała w następującym składzie : Nizioł Franciszek, Streb Krzysztof, Zieliński Mieczysław, Hopek Marcin, Borowski Antoni, Fila Mikołaj, Stąpor Łukasz, Pederski Łukasz, Wit Kazimierz, Bogacz Jacek, Szczęch Andrzej, Serafin Krzysztof, Serafin Grzegorz, Rymanowski Wiesław, Bałos Adam, Sudol Antoni, Antosz Wiesław, Nowak Piotr, Streb Michał, Kosiorowski Krzysztof, Sito Mariusz i Mytych Zbigniew. Kierownictwo zespołu to : Bajek Franciszek i Hopek Marian. Dziękujemy wszystkim za udział w tym spotkaniu i zapraszamy na mecz z Cmolasem, który odbędzie się w następna sobotę w Dzikowcu.