Sport.pl

Aktualności

Ważna informacja

• autor: mzieoldboys, 2016-11-07 20:47

Wyjątkowo, tylko w tym tygodniu następna standardowa gierka w czwartek 10 listopada 2016r. w godzinach 18:00 - 20:00. Zapraszamy wszystkich kolegów do udziału w naszych rozgrywkach.

autor: ~anonim 2016-12-01 18:01:09

avatar Zapraszamy na turniej piłki nożnej Oldboys 50+ o Puchar Prezesa Eden Net Group i spotkanie z Mikołajem, które odbędą się 3 grudnia 2016 r. tj. w sobotę na hali widowiskowo – sportowej OWiR w Cmolasie. W turnieju wystąpią drużyny Oldboys z: Gorzyc, Niska, Rzeszowa i drużyna gospodarzy turnieju Kaziki Kolbuszowa. Drużyna z Rzeszowa jest mistrzem Polski z 2016 r., które zdobyła w Polanicy Zdrój. Turniej rozpocznie się o godz. 13.00. Na boisku rywalizować będą drużyny (5 zawodników + bramkarz) grając 20 minutowe mecze, każdy z każdym. Mecze rozgrywane będą według zasad PZPN. Po otrzymaniu czerwonej kartki drużyna gra w osłabionym składzie przez 4 minuty.
O godz. 15. 30 zapowiada swoje przybycie Mikołaj.